Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


European Dog Shows

 

             European Dog Show

 

Az European Dog Show, minden évben az egyik legnagyobb és legrangosabb kiállítás, amely mára már 34 éves hagyománnyal rendelkezik. A kiállítás megrendezésére már évekkel előbb pályázni kell és az FCI Elnöksége szavazás útján dönti el, melyik évben mely ország, nemzet rendezheti az Európa kiállítást.

Az első European Dog Showt 1982-ben Brüsszelben rendezték, a másodikat pedig a következő évben, Zürichben. 1982 óta az FCI (Federation Cynologique Internationale), a legtekintélyesebb kutyás világszervezet évente ítéli oda a rendezési jogot pályázat útján valamely országnak. Az első kettő után a további Európa Kiállításokat a következő városokban rendezték meg: Verona, Lyon, Luxemburg, Tulln, Maastrich, Verona, Helsinki, Koppenhága , Genova, Tulln, Poznan, Tel-Aviv, Párizs, Pozsony, Barcelona, Tulln, Helsinki, Zágráb, Budapest, Dublin, Celje, Leeuwarden, Bukarest érintésével az idén Genfbe érkezett meg a látványos, kutyás Show.

Az eddig megrendezett Európa kiállítások sorában a nevezési létszámot tekintve a harmadik helyet a Párizsban megrendezett kiállítás kapta tizenegy ezer nevezett kutyával.

A 2008-as budapesti Európa kiállítás ezt a rekordot döntötte meg a tizenöt ezres létszámmal. A Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesületének szervezésében és rendezésében a budapesti Euro Dog Show áll a második helyen a nevezési számokat tekintve.

 

 

 

Év Hónap
nap
Ország
Város
Show helyszín
   
2021  

 

 

Magyarország/Budapest    
2020  

 

 

Szlovénia/Celje    
2019  

6.14 – 16

Ausztria/Wels    
2018  

10.11–14

Lengyelország/Kielce    
2017  

8.25 – 28

Ukrajna/Kijev

 

   
2016  

8.26 – 28

Belgium/Brüsszel    
2015  

9.04 – 06

Norvégia/Osló    
2014  

10.23 – 26

Csehország/Brno    
2013 8.29 – 9.01 Svájc/Genf    
2012  

10. 05 – 07

Románia/Bukarest    
2011  

9. 01 – 04

Hollandia/Leeuwarden    
2010 9. 30 -

10. 03

Szlovénia/Celje

 

   
2009 5. 30 -

6. 01

Írország/Dublin    
2008  

10.03 – 05

Magyarország/Budapest    
2007  

6. 08 – 10

Horvátország/Zágráb    
2006  

6. 09 – 11

Finnország/Helsinki    
2005  

6. 03 – 05

Ausztria/Tulln    
2004  

6. 04 – 06

Spanyolország/Barcelona    
2003  

10. 03 – 05

Szlovákia/Pozsony    
2002  

11.09 – 11

Franciaország/Párizs    
2001 4. 21 Izrael/Tel-Aviv    
2000  

11. 27 – 29

Lengyelország/Poznan    
1999  

5.14 – 16

Ausztria/Tulln    
1998   Olaszország/Genova    
1997   Dánia/Koppenhága    
1996   Luxemburg    
1995   Hollandia/Maastricht    
1994   Portugália/Lisszabon    
1993   Magyarország/Budapest    
1992   Németország/Dortmund    
1991   Finnország/Helsinki    
1990   Olaszország/Verona    
1989   Ausztria/Tulln    
1988   Luxemburg    
1987   – – – –    
1986   – – – –    
1985   Franciaország/Lyon    
1984   Olaszország/Verona    
1983   Svájc/Zürich    
1982   Belgium/Brüsszel  

 

 

 

 

 

 


              European Dog Show

              1995 Holland
 

 


1995-tacora-de-el-tumi.jpg
Euro Winner Male- 
Tacora De El Tumi 

 

 

 


 

 

-------------------------------------1995-lichuen-cordillerana.jpg


Junior Euro Winner -  
Lichuen Cordillerana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          European Dog Show 1998

                     Genova

Male

 CAMPIONI 2574 GAUCHO DEINDIOS ECC.1XX BOB
 LIBERA 2584 GAUCHO PORTENO DE AGALLAS ECC.1XX CAC, res. CACIB
 GIOVANI 2594 AQUILA DE SANTA ESMERALDA ECC.1
 CUCCIOLONI 2606 CHATO EL DRAGONEIM .P.1

 

Female

 CAMPIONI 2610 FIAMMETTACHAYENNE DELLA VAL CURONE ECC.1X CACIB
 LIBERA 2630 TALITALINDA ECC.1X CAC
 GIOVANI 2636 IRIS DEI FALCHI BIANCHI M.B.1
CUCCIOLONI 2642 ZAFIRINA DE VIANINI M.P.1

 

 

 

            

 

        European Dog Show 1999
                 Tulln Austria


Dog young class :
 1. Chato Aureliano Raab -EJW
19.04.1998 
Zentauro vom Knausserwald x Tintina vom Knausserwald 
Owner: Nagy Janos
 
Dog intermediate class :
1.   Baretto de Santa Esmeralda 
23.12.1997 
Tomorvari Frank los Diavolos x Alma Zo Sarkanyho Dvora 
Owner : Dietrich Hamburg
 
Dog open class :
1.  Esti vom Knausserwald -CAC + Res. CACIB 
11.07.1996 
Vienes del Litoral xYucara vom Knausserwald 
Owner : Pignar - Iljevic
 
Dog champion class :
1. Tehuelche Inca -EW, CAC, CACIB, BOB 
22.06.1996 
Estuque de Santa Isabel x Lilen Firea Araucana 
Owner : Stefano Chiatti
 
Bitch young class :
1.  Careta Diana Raab -E JW
19.04.1998 
Zentauro vom Knausserwaldx Tintina vom Knausserwald 
Owner: Rup / Piekarski
 
Bitch intermediate class :
1.  Fusta Charrade 
CAC, Res. CACIB
31.10.1997 
Sapo de Lago Puelo x Charade 
Owner : Pierpaolo Guerri
 
Bitch open class :
 1. Huaca de Nueva Cordoba 
22.09.1996 
Estuque de Santa Isabel x Pacha de Nueva Cordoba 
Owner: Stefano Chiatti
 
Bitch champion class :
1. Chappaqua vom Knausserwald -EW, CAC, CACIB 
27.09.1995 
Rustj dei Falchi Bianchi x Quinta vom Knausserwald 
Owner : Dietmar Payrhuber

 

 

 

            European Dog Show
                  Poznan 2000

 
Dog young class:
1.Pepe Juan Stalina de la Sierra de la Mar -CAJC,EJW
( Nandou Des Gauchos Louvaux, Oklahoma De Los Hijos De La Luna ),
breed-owner: Corrine Capdordy
2.Alfonzo Diavolos del Krisztofer
(Ucayali De El Tumi, Buenos Aires Milonguita)
breed:Hegedűs, owner:Csaba Oszi
3. Mataco Del Gualilan
(Bombon De Los Medanos x Brava Del Indio Blanco),
breed: V. Solazzo, own: Van Gils P. Nielsen B.
 
Dog intermediate class:
1.Alonso Legosha
(Aron pod Haltravou x Afra Punto),
breed: R. Legatova, own: Piotr Szymanowski
2. Kastillo Flamenco
(Agallas vom Knausserwald x Ebonita Flamenco),
breed-owner: Ladislav Saksun
 
Dog open class:
1. Wonderful White Hunter Jumbo Jet
(Coya Falco x Banshee Serepta Goldisis)
breed-owner: Balazs, Herpay
2 .Alvaro Legosha
(Aron pod Haltravou x Afra Punto)
breed: R. Legatova, own: Tadeusz Rumniak
3. Alf Lewen
(Sandokan De La Monteria x Apokalipsa Anetka Salsipuedes),
breed: L. Wenclaw, owner: Piotr Galazka
 
Dog champion class:
1. Tehuelche Inca -CACIB,BOB, EW
(Estuque De Santa Izabel x Lieferaaraucana),
breed-ownerj: Stefano Chiatti
2. Garold Melly -Res.CACIB
(Tusco De Pastrana x Victoria),
breed: Geisman, owner: Vlasova
3. Gracefort Boy
(Tusco De Pastrana x Victoria)
breed: Geisman, owner: Orlov
4. Demonio Tauris
(Sandokan De La Monteria x Fresa Flamenco)
breed: A. Baczek, owner: Zbigniew Kaczinski
 
Bitch young class:
1. Perro Pelea De Cordobes -CAJC, EJW
(Rajo Del Ajeno x Perro De Pelea De Cordobes Zoe)
breed: P. Van Gils, owner: Van Gils P. Nielsen B.
 
Bitch open class:
1. Jacara India - CACIB,EW
(Gaucho De Indios x Rayen Cordilerano),
breed: S. Chiatti, owner: Loretta Giacomozzi
2.Fesia Taurus
(Sandokan De La Monteria x Fresa Flamenco)
breed: A. Baczek, owner: Tomasz Jarek
3. Trijntje
(Simi x Teca De Marsilva),
breed: P.P. Olierhoek-Boer, owner: F.J.M. Olienhorek
4.Hora Flamenco
(Kallisto vom Knausserwald x Argenta Flamenco)
breed: L. Saksun, owner: Dionizy Kucz
 
Bitch champoin class:
1. Wonderful White Hunter Flower Girl -Res.CACIB
(Wonderful White Agassi x Juanita Samba Goldisis)
breed-ownerj: Balasz, Herpay
2. Copacabana Trzy do Wyboru
(Sandokan De La Monteria x Attalea Monavar),
breed: M. Miklaszewska, owner: Adrian Biernacki
3. Ambra Del Cavdillo
(Chapajo De Solano x Arda Corrientes)
breed-owner: Petra Pavlovova
4. Careta Diana Raab
(Zentauro vom Knausserwald x Tintina vom Knausserwald)
breed: Jenő Molnár, owner: A. Piekarszki

 

 

 

 

             European Dog Show

                   2002 Paris



Euro Winner Female  -  Evita


Euro Winner Male  -  Pampero Ackon Cahuak


Junior Euro Winner Male  - Stigmata De Los Hijos De La Luna

 

 

 

 

           European Dog Show

        2003 Bratislava - Slovakia

 

  EUROPEAN CHAMPION & BEST OF BREED
SCALIBUR DE LOS HIJOS DE LA LUNA (Multi Ch . Auca Bronco Knausser & Multi Ch. P'Corrida de Los Hijos de la Luna ) Prod Los Hijos de la Luna Prop Mr Sébastien Doyen


  EUROPEAN CHAMPION & BEST BITCH
BAYA DEI FALCHI BIANCHI (Multi Ch. Actarus & Audacity Clo) Prod et Prop Falchi Bianchi)


  YOUNG EUROPEAN CHAMPION DOG
DIEGO HALTRAVA (Ch. Cedrick del Cavdillo & Calibra Haltrava) Prod et Prop Kuttenberg Jaroslav)

junior-winner-2003-dajana-haltrava.jpg
  YOUNG EUROPEAN CHAMPION BITCH & BEST YOUNG
DAJANA HALTRAVA (Ch. Cedrick del Cavdillo & Calibra Haltrava) Prod Kuttenberg Jaroslav Prop Petra STRASZEROVA.

 

 

 

 
 
Dog Champion class:
1 . MORFEO DELLA MEZZALUNA - CAC, R.CACIB 
2 AUCA BRONCO KNAUSSER - R.CAC 
3 CEDRICK DEL CAVDILLO 
4 GAROLD MELLY
  Dog open class :
 
1 CAC CACIB BOB SCALIBUR DE LOS HIJOS DE LA LUNA 
2 RCAC GERONIMO 
3 RAMBO DE LOS GUARDIENES DE LA HACIENDA 
4 DANIBIO TRANQULO RAAB
 
 
  Dog Intermediate Class
1 CAC PEDRO FOCHRIS 
2. RCAC SENOR TAZ DE LOS HIJOS DE LA LUNA 
3. FALCO DEL CAVDILLO 
4. TYSON DE LIANOS CHIQUITOS
  Dog Young Class
1. CACJ DIEGO HALTRAVA 
2. RCACJ PANCHO DEL TOLKEYEN 
3. ARANTES 
4. MONZUN DEL TOLKEYEN
  Bitch Champion Class
1. CAC RCACIB EVITA 
2. RCAC AMBRA DEL CAUDILLO 
3. CELTICA 
4. CASTILLA DEL CAUDILLO
  Bitch Open Class
1. CAC CACIB BAYA DEI FALCHI BIANCI 
2. RCAC STIGMATA DE LOS HIJOS DE LA LUNA 
3. TIJUANA ACKON CAHUAK 
4. LEONA DEL TOLKEYEN
  Bitch Intermediate Class
1. CAC SILOE DE LA TIERRA DEL SUERTE 
2. RCAC PENCA DEL TOLKEYEN 
3. LIMA FLAMENCO-KOSICE 
4. TRES BON JUSTICA DEL TOLKEYEN

  Bitch Young Class
1. CACJ & best young DAJANA HALTRAVA 
2. RCACJ INDIA DI SANTA CHIARA 
3. RUNA VOM KNAUSSERWALD 
4. TORRIDA DE LOS HIJOS DE LA LUNA


 

 

 

 

 

 

              European Dog Show 

                  2004 Barcelona

 

2004-fox.jpg


Euro Winner 
FOX - CAC, CACIB, EW, BOB
(Jingo del Machereato x Atisha)

 

 

EVITA - CAC, CACIB, EW
(Tehuelche Inca del Tolkeyen x Blancadama de Vianini)

 

junior-winner-2004-huaco-tolkeyen-ackon-cahuak.jpg


Junior Winner Male

HUACO TOLEYEN Ackon Cahuak - CAJC, EJW
(Yaku Ackon Cahuak x Chalaca Ackon Cahuak)

 

 

Junior Winner Female

URUBAMBA de la Tierra de Suerte - CAJC, EJW
(Pampero Ackon Cahuak x Pampelune de la Tierra de Suerte)

 


Juan Nevada Carrero
Dog puppy class:
1.UNTI - KAWA do Hermining Gwena - EPW
(Nacha des Gauchos des Louvaux x El Tali Bartola)
B-Owner: Mellac Gwendal

2.YAGUARETTE de Agallas -
(Koggi de Agallas x Paika de Agallas)
breeder: Moreno Fernando, own: Gonzales Carrion Francisco


3.KEPLERO di Santa Chiara -
(Morfeo della Mezzaluna x Zhaira della Mezzaluna)
bree-own: Tili Fabrizio
 
Dog young class:

1. HUACO TOLEYEN Ackon Cahuak - CAJC, EJW
(Yaku Ackon Cahuak x Chalaca Ackon Cahuak)
breed.: Girotti Jose, own.: Chiatti Stefano

2. UNIVERSO de la Tierra de Suerte -
(Pampero Ackon Cahuak x Pampelune de la Tierra de Suerte)
breed.+own.: Veyer E.+C.

3. GAMON -
(Actarus x Flores della Val Curone)
breed.: Cattapan Paolo, own.j: Bagnoli Albino
 
Dog intermediate class :
1. TALION de los Hijos de la Luna - r. CAC
(Pampero Ackon Cahuak x Pulpera de Bravoure Blanche)
breed.: Calmes Alexandre, own.: Baron Catherine
2. SATAN de los Diavolos -
(Bombon de los Medanos x Tomorvari Gemma)
breed.+own.: Őszi Csaba
 
Dog open class :
1. JERONIMO EL BARON dos Makuas - CAJC
(Baron de la Herencia x Argentina de Vitus Cor)
breed.+own.: Concalves Pedro Jose Vittoriano
2. SENOR TAZ de los Hijos de la Luna -
(R Kaiser de los Hijos de la Luna Paguerea de los Hijos de la Luna )
breed. : Calmels Alexandre, own.: Dewavrin Laurence
3. CISCO de Chibouk -
(Talisman de la Viela Diana x Malinche del Bagual)
breed.+owner: Martin Lopez Maria del Carmen
4. TIMOTI de la Tierra del Humo -
(Estribo de Jauria Brava x Ana de Jauria Brava)
breed.: Cazaux Jean Michel, own.: Navarro Calatayud Cristina
 
Dog champion class :
1. FOX - CAC, CACIB, EW, BOB
(Jingo del Machereato x Atisha)
breed.: Calderon Exposito Francisco,own.: Calderon Exposito Francisco, Martinez Quiroga Eva Maria
2. MORFEO della Mezzaluna - CAC
(Zorro della Mezzaluna x Huarmi del Tumi
Breed.: Petrellin Rossella, own.: Maniscalco Massimailiano
3. MUNECO de Jauria Brava -
(Recado de Bravoure Blanche x Taite de Marsilva)
breed.+own.: Gonzales Viviana Claudia
4. BARON de la Herencia -
(Sando del Litoral x Tormenta de los Medanos)
Chov: Valenti Juan Carlos, maj? Stefano Chiatti
 
Bitch puppy class :
1. USIA el Nino Entino - EPW
(Scalibur de los Hijos de la Luna x Rauca de los Hijos de la Luna )
breed.+own.: Doyen Sebastien
2. USHUTA de los Hijos de la Luna -
(Auca Bronco Knausser x Pulpera de Bravoure Blanche)
breed.: Calmels Alexandre, own.:Straszerova Petra
3. AYA dos Makuas -
(Jeronimo el Baron dos Makuas x Eva dos Makuas)
breed.+own.: Goncalves Pedro Jose Victoriana
 
Bitch young class:
1. URUBAMBA de la Tierra de Suerte - CAJC, EJW
(Pampero Ackon Cahuak x Pampelune de la Tierra de Suerte)
breed.+own.: Veyer E. + C.
2. TORRIDA de los Hijos de la Luna -
(Pampero Ackon Cahuak x Pulpera de Braovoure Blanche)
breed.+own.j: Maurino de Otano, Maria Alicia
 
Bitch open class:
1. AZUELA del Navarro Knausser - CAC, r. CACIB
(Azael Blanco Deabolo x Dakota vom Knausserwald)
breed.: Emersberger Astrid, own.j: Braun Parac
2. TIJUANA Ackon Cahuak - r. CAC
(Talisman de la Vieja Diana x Tala Ackon Cahuak)
breed.: Girotti Jose, own.: Stefano Chiatti
3. INDIA di Santa Chiara -
(Ryu dei Falchi Bianchi x Zhaira della Mezzaluna)
breed.: Tili Fabrizio, own.j: Pedone Francesco
4. JULIANA LA HERENCIA dos Makuas -
(Baron de la Herencia x Argentina de Vitus Cor)
breed.+own.: Concalves Pedro Jose Victoriano
 
Bitch champion class:
1. EVITA - CAC, CACIB, EW
(Tehuelche Inca del Tolkeyen x Blancadama de Vianini)
breed.+own.: Gonclaves Pedro Jose Victoriano
2. NOCHE BLANCA de Agallas -
(Crash del Azote x Viki de Agallas)
breed.: Moreno E. Fernando, own.: Goncalves Pedro Jose Victoriano
3. FUSTACHARADE -
(Sapo de Lago Puelo x Charade)
breed.: Inzoli Massimo, own.: Guerri Pier Paolo
 
 
 

 

 

 

 

 

             European Dog Show

               2005 Tulln



2005-aguara-del-litoral.jpg

 


Euro Winner

Aguara Del Litoral 


 

 

 

Euro Winner Female

Perro Pelea Cordobes Rayo - CACA, CACIB

Junior Winner Male  - Audacity Born To Win

Junior Winner Female  - Lumma de Venored
 

 


Dog puppy class:
1. Admageddon del Blanco Gladiator
2. Fierro del Krisztozer
3. Quasar dei Falchi Bianchi
 
Dog young class:
1. Audacity Born to Win - EJW
 2. Camacho Aurora Blanco
 3. Talisman
 4. Audacity Cederic
 
Dog intermediate class:
 1. Vostorg iz Lunny Stai - CAC
 2. Perro Pelea Cordobes Pablo - res. CAC
 3. Devil di Casa dei Marchesi
 4. Galan del Do Yel
 
Dog open class:
 1. Aguara del Litoral - CACA, CACIB, BOB ,EW
 2. Victor Divina Fortitudo - res. CACA
 3. Sandokan de los Diavolos
 4. Perro Pelea Cordobes nuevo Bucanero
 
Dog champion class:
 1. Tabaco Wauque Cazador del Pampa - CACA, res. CACIB
 2. Caiman de la Harencia - res. CACA
 3. Juncal de los Medanos
 4. Belico del Navarro Knausser
 
Dog veteran class:
 1. Don Diego del Condores
 
Bitch puppy class:
1. Perro Pelea Cordobes Tara
 
Bitch yung class:
1. Lumma de Venored - EJW
 2. Kastilla del Cavdillo
 3. Karolla del Cavdillo
 4. Kira del Cavdillo
 
Bitch intermediate class:
 1. Marilublanca - CAC
 2. Veracuz del Picadero - res. CAC
 3. Ushuta de los Hijos de la Luna
 4. Espina di Casa Nardini
 
Bitch open class:
1. Perro Pelea Cordobes Rayo - CACA, CACIB
2. Urubaba de la Tierra de Suerte - res. CACA
3. Yanni House Strega Enigmatico
4. Pochita del Guahilan
 
Bitch champion class:
1. Tijuana Ackon Cahuak - CACA, res. CACIB
2. Pimienta Divina Fortituto - res. CACA
3. India di Santa Chiara
4. Haya de la Chella

 

 

 

 

 


                European Dog Show

                     2006 Helsinki
 

 



2006-urbano-des-gauchos-des-louvaux.jpg

 

Euro Winner Male
Urbano des Gauchos des Louvaux CAC, CACIB
 

 

 



 

 

 

 

2006-karolla-del-cavdillo.jpg

 

 

Euro Winner
Karolla Del Cavdillo-CAC, CACIB, BOB, EW
 

 

 

 

Junior Winner Male  - Waino De Los Quilmes

Junior Winner Female -  Mindieta Del Cavdillo

 


Dog puppy :
1 Tigidas Ecuador PEK1, BOS puppy
 
Bitch puppy :
1 Tigidas Eclat PEK1, KP, BOB puppy
 
Dog young class :
1 Waino De Los Quilmes , JEW-06 
2 Capo Del Do Yel 
3 Apero de Jauria Brava 
4 Alex de los Hijos de la Luna
 
Dog intermediate class :
1 Talito Ackon Cahuak Verdes Pampas RES CACIB 
2 Kerberos Blanco Salvador
 
Dog open class :
1 Urbano des Gauchos des Louvaux CAC, CACIB 
2 Audacity Born to Win 
3 Audacity Cedrick 
4 Ueche Roko Cazader Del Pampa
 
Dog champion class :
1 Yatay del Gualilan 
2 BatikMars della Valcurone 
3 Kerberos Blanco Indio-Toba 
4 Abierto's Arado
 
Bitch young class :
1 Mendieta de Cavdillo- EJW
2 Zemchuzhina Iz Lunnoy Stai 
3 Audacity Estrella Viva Impresion 
4 Dama-Blanca de Riolapiedra
Bitch intermediate class :
 
1 Daikiri Iz Lunnoy Stai -RES CAC, RES CACIB 
2 Kerberos Blanco Soberbia 
3 Audacity Luna de Indio 
4 Royal di Lux Unique South Wind
 
Bitch open class :
1 Karolla Del Cavdillo-CAC, CACIB, BOB, EW
 2 Gringa Do Yel 
3 Yanni House Europa
4 Yara
 
 
Bitch champion class :
1 Kastilla Del Cavdillo 
2 Perro Pelea Cordobes Oriana 
3 Yanni House Secter of my Heart 
4 Kerberos Blanco Envidia
 
 
 

 


                European Dog Show

                     2007 Zagreb

 

Euro Winner Male

 ARAGON -EW, BOB 
(Actarus x Pancha Bravoure Blanche)

 

Euro Winner Female

PIMENTA DIVINA FORTITUDO - EW, CACIB

 

Junior Euro Winner
GUARDO DEL TOLKEYEN

 

Junior Euro Winner Female

INTI DEL PICADERO -JEW

 

Dog Puppy Class: 
1. BRICARDO BLANSKY LES 

 

Junior Class: 
1. GUARDO DEL TOLKEYEN -JEW
2. HESUS DIVINA FORTITUDO 
3. FALCO OD MARJANOVICA 


Dog Intermediate Class 
1. HANNIBAL DIVINA FORTITUDO -CAC 
(Hierrocaliente di Casa Marchesi x Humahuaca Ackon Cahuak) 
2. BATISTUTA -R.CAC 
3. AUDACITY TEHUELCHE 


Dog Open Class: 
1. CAUCAU DE EL TUMI -CAC
(Cheviche de el Tumi x Pataska de el Tumi) 
2. IBANEZ DI CASA NARDINI -Res.CAC 
3. EL VALIENTE DIVINA FORTITUDO 


Dog Champion Class: 
1. ARAGON -EW, BOB 
(Actarus x Pancha Bravoure Blanche) 
2. UPANO DE BAUDRIBOS -Res.CAC, Res.CACIB 
3. VICTOR DIVINA FORTITUDO 


Results Bitches : 

Bitch Puppy Class: 
1. VENCEDOR DE LA COSTA ALEKSA 


Bitch Junior Class: 
1. INTI DEL PICADERO -JEW 
2. HASTORIA DIVINA FORTITUDO 
3. ABBY DOGO OD USKOKA 


Bitch Intermediate Class 
1. MENDIETA DEL CAUDILLO - CAC 
2. ZHEMCHUZHINA IZ LUNNOY STAI -Res. CAC 
3. LUISA VERDES PAMPAS 


Bitch Open Class: 
1. HONEYMOON VERACRUZ DEL PICADERO -CAC, Res.CACIB 
(Alfio del Litoral x Audacity Honeymoon) 
2. QUANITA - R.CAC 
3. DAIKIRI IZ LUNNOY STAI 


Bitch Champion Class: 
1. PIMENTA DIVINA FORTITUDO - EW, CACIB 
2. FE CRIOLLA DEL TOLKEYEN - Res.CAC
3. PINTA DE DONNA ARCELIA
 

 

 

 

                        Euro Dog Show 2009

                                   Dublin

 

Trueno del Picadero - CW, CAC, CACIB, Euro Winner, BOB

AXA - CW, CAC, CACIB, Euro Winner
 

 

Results:
(in the catalogue 12 dogos, on the show - 5):
Breed Judge: Mr V O'Brien

 

Males

Class "intermediate"
1. PERRO PELEA CORDOBES CABRAKAN - CW - (Vladislavs Moskovskis)

Class "open" males
1. BIH IPEN DE DON ELOY - CW, RCACIB - (Albino Bagnoli)
2. DE NAHUEL HUAPI BARILOCHE - (Antoine Lebiche)

Class "champions"
1. TRUENO DEL PICADERO - CW, CAC, CACIB, Euro Winner, BOB
(FABIO DERUGERIIS)

Females

Class "open" females
AXA - CW, CAC, CACIB, Euro Winner
(Albino Bagnoli)

 

 

 

 

 

 

                       Euro Dog Show 2014 Brno
                                       Czech Republic

 
Kat.čísloKruhTřídaJménoChov. staniceMajitelRozhodčíVýsledek

Puppy


7255 - Chilecito Goldendogos Blood Line Ciardo Andrea Nicola - Absence


72567 - Mufasa White Dragon -  BAGNOLI ALBINO - Velmi nadějný1, Evropská naděje


72577 Truenode la Paco Cassa - Gavrilovic Aleksandar. - Velmi nadějny

 

 

dorast


72587 - BentlyAnitnegra Angelo - Lukszová Lenka Nadějný4


72597 - Blade-Winner Anitnegra Angelo  -   Lukszová Lenka - Velmi nadějný2


72607 - Matematico Forcellini Lisa - Forcellini Lisa - Velmi nadějný1, Evropská naděje

 

72617 - Vasco IIdel Cavdillo - Husek Stanislav - Velmi nadějný3

 

Junior class


72627 Basillio Malakas aso - Lovrant Petr -   Výborný


72637 - Casimiro El Soltero - Horváthovci Juraj a Tomáš - Výborný

72647 - Dragon eIennaco GennaroIennaco Gennaro - Výborný

72657 - Hulk Divino Blanco - Tabakov Nikola -Absence

72667 -Lapo TysonWhite Dragon - BAGNOLI ALBINO - Výborný3

72677 - Leon Magnifico Estilo Fuerte - Kurenkova Alla Kurenkova - Výborný2

72687 - Pirata Blanco Diamante - Kruszczynski Michal - Výborný

72697 - Tacuralde la Pampita - Puustjärvi Eveliina - Absence

72707 - Uzide Alfa Fiera - Jurjević Stipe -   Výborný4

72717 - Winter Goldendogos Blood Line -  Ceccarelli Andrea - Výborný

72727 - Zed Blanský les - Haldová Jana -  Výborný1, CAJC, EV mladých

 

Intermedia


72737 - Athos Anitnegra Angelo - Lukszová Lenka - Výborný1, CAC

72747 - Casa Roque My Happy New Year -   Vickström Minna anneli - Výborný3

72757 - Toquinho Dogo del bianco manto -  Simon Sandro Fumarola - Výborný2, RCAC

72767 - Lucho Goldendogos Blood Line - Boscaglia Marco Enrico - Velmi dobrý

72777 - Aframel Perro Bonito - Mičko Michal  -   Absence

 

Open class

72787 - BandoTatanka Psica - Myšková Lenka -Výborný4

72797 - Basilio LaRosa de Inca - Kutalova Somogyiova Denisa - Velmi dobrý

72807 - Bum BumIennaco GennaroIennaco Gennaro Kuplyauskas EugenyVýborný2, RCAC
72817třída otevřenáCerberusBlanco DeaboloBienik JánKuplyauskas EugenyVýborný3
72827třída otevřenáEdoDivino BlancoTabakov NikolaKuplyauskas EugenyAbsence
72837třída otevřenáHeroicode los Escorpiones BlancosKonvička JanKuplyauskas EugenyVýborný1, CAC
72847třída šampionůBarijhoEl SolteroHorváthovci Juraj a TomášKuplyauskas EugenyVýborný4
72857třída šampionůBombonNido de CondoresCzertkowa TatianaKuplyauskas EugenyVýborný3
72867třída šampionůCaligulaDivino BlancoTabakov NikolaKuplyauskas EugenyAbsence
72877třída šampionůOjimorenoIz Lunnoy StaiKoretskaya IrinaKuplyauskas EugenyVýborný2, RCAC, RCACIB
72887třída šampionůTanoDel LitoralDE RUGERIIS FABIOKuplyauskas EugenyVýborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
72897třída dorostuArtemidaBlanco Lobos de la MontenesMasiarz JanuszKuplyauskas EugenyVelmi nadějný1, Evropská naděje
72907třída dorostuBenettaAnitnegra AngeloLukszová LenkaKuplyauskas EugenyVelmi nadějný3
72917třída dorostuDiamanthé CapitaroBlanco DeaboloVelendorfová MonikaKuplyauskas EugenyVelmi nadějný2
72927třída dorostuMalicia HuinkaForcellini LisaForcellini LisaKuplyauskas EugenyNadějný4
72937třída mladýchAvalanchaUgnies ZemePRIKICH LIUDMILAKuplyauskas EugenyVýborný3
72947třída mladýchAvalancheCaballero FantasmaHora MilošKuplyauskas EugenyAbsence
72957třída mladýchBerushka La MatiaPraiseeKoczkásová KateřinaKuplyauskas EugenyVýborný
72967třída mladýchCalypsoTigidasKoivusaari JuusoKuplyauskas EugenyAbsence
72977třída mladýchYanni HouseGrace KellySTRELTSOVA YANAKuplyauskas EugenyVýborný1, CAJC, EV mladých
72987třída mladýchGuaraDivino BlancoTabakov NikolaKuplyauskas EugenyAbsence
72997třída mladýchLove AffairEstilo FuerteKurenkova AllaKuplyauskas EugenyVýborný
73007třída mladýchMáriaAngel Del Ronda CasaŠindelková HanaKuplyauskas EugenyVýborný
73017třída mladýchNefertitiGoldinalenaZaharko MargaritaKuplyauskas EugenyVýborný
73027třída mladýchOrianaDogo PrimeraOrlovic TatjanaKuplyauskas EugenyVýborný2
73037třída mladýchPandoraBlanco DiamanteCzertkowa TatianaKuplyauskas EugenyVýborný
73047třída mladýchTigidasCristalKutalova Somogyiova DenisaKuplyauskas EugenyVýborný
73057třída mladýchUmade Alfa FieraJurjević StipeKuplyauskas EugenyVýborný
73067třída mladýchZibaBlanský lesŠvecová LudmilaKuplyauskas EugenyVýborný4
73077mezitřídaAnabellaAnitnegra AngeloLukszová LenkaKuplyauskas EugenyVýborný
73087mezitřídaC´est La VieFuria infernalisStrnadlová DanielaKuplyauskas EugenyVýborný3
73097mezitřídaCábala MagicaFuria InfernalisŠebková IvanaKuplyauskas EugenyVýborný4
73107mezitřídaJacaréde los Escorpiones BlancosHersi AlexanderKuplyauskas EugenyVýborný1, CAC
73117mezitřídaPakaBravoure BlancheBagnoli GianniKuplyauskas EugenyAbsence
73127mezitřídaVectrade Furioso CazadorUchytilová PetraKuplyauskas EugenyVýborný2, RCAC
73137třída otevřenáAbbaCikutaNasevic DenisKuplyauskas EugenyAbsence
73147třída otevřenáAemyLa Rosa de IncaŠafářová MartinaKuplyauskas EugenyVýborný4
73157třída otevřenáBomboneraIennaco GennaroIennaco GennaroKuplyauskas EugenyVýborný2, RCAC
73167třída otevřenáBravade Arroyo BlancoOrechovská MichaelaKuplyauskas EugenyVýborný1, CAC, CACIB, Evropský vítěz
73177třída otevřenáDianaDivino BlancoTabakov NikolaKuplyauskas EugenyAbsence
73187třída otevřenáGauchaDel Do YelGavrilovic AleksandarKuplyauskas EugenyVýborný
73197třída otevřenáHuinkadel PicaderoForcellini LisaKuplyauskas EugenyAbsence
73207třída otevřenáIokiiz Lunnoy StaiMaksutov RinatKuplyauskas EugenyVelmi dobrý
73217třída otevřenáIrresistible FiestaEstilo FuerteRybalchenko SvetlanaKuplyauskas EugenyAbsence
73227třída otevřenáIsisde Gran TogoSmit JosipaKuplyauskas EugenyAbsence
73237třída otevřenáLenaGoldendogos Blood Lineciardo Andrea NicolaKuplyauskas EugenyAbsence
73247třída šampionůOliviaTigidasKoivusaari JuusoKuplyauskas EugenyAbsence
73257třída otevřenáYou & MeYanni HouseSTRELTSOVA YANAKuplyauskas EugenyAbsence
73267třída šampionůAnschyNasevic DenisKuplyauskas EugenyAbsence
73277třída šampionůClaudiaDivino BlancoTabakov NikolaKuplyauskas EugenyAbsence
73287třída šampionůLadyWhite DragonBAGNOLI ALBINOKuplyauskas EugenyVýborný2, RCAC
73297třída šampionůVairaBlanský lesHaldová JanaKuplyauskas EugenyVýborný1, CAC, RCACIB
73307třída veteránůTaraPerro Pelea CórdobesMichal Jorda, Natálie JanulíkováKuplyauskas EugenyVelmi dobrý

 

 

 

   European Dog Show 2016 Belgium

26/08/2016 - 28/08/2016
 
 DOGO ARGENTINO (292) 87
Judge(s) : de Santiago Rafael (Puerto Rico)
Result by Breed
Result Class Dog Name Owner(s)
BOB Champion Chucaro Bravoure Blanche (9539) AR Martin, Bellavitis
BOS Junior Bahia Las Encadenadas (9557) IT Albino, Bagnoli
CACIB Champion Chucaro Bravoure Blanche (9539) AR Martin, Bellavitis
CACIB Intermediate Alzbetka Del Patronzitto (9571) RU Kryuchkova, Irina
CACIB Res. Champion Mattia De Don Eloy (9547) IT Albino, Bagnoli
CACIB Res. Champion V.shakira Embryo Brasil (9593) IT Albino, Bagnoli
CAC Champion Chucaro Bravoure Blanche (9539) AR Martin, Bellavitis
CAC Intermediate Alzbetka Del Patronzitto (9571) RU Kryuchkova, Irina
CAC Res. Champion Mattia De Don Eloy (9547) IT Albino, Bagnoli
CAC Res. Champion V.shakira Embryo Brasil (9593) IT Albino, Bagnoli
BOB Class Minor Puppy Poi Pili Paradero Del Montero (9552) BE Descamps, Nico
BOB Class Puppy Anna De Dulce Y Amargo (9553) FR Leonhardt, Ludovic
BOB Class Junior Bahia Las Encadenadas (9557) IT Albino, Bagnoli
BOB Class Veteran Tigidas Olivia (9596) FI Koivusaari, Juuso
 
 
All Results By Class


Dogs - Puppy
9510 Desperado Cikuta
LSVK AD0059/16 (941000017892111) 27-02-16
Bombon Nido De Condores x Amber Of Love Cikuta
Breeder: Denis Nasevic
Owner: Rimavicius Martynas Lithuania


9511 Lancillotto Casa Vanni
LOI 1666874 (380260080359809) 15-02-16
Mattia De Don Eloy x Adele
Breeder: Orsini Veronica
Owner: Orsini Veronica Italy


9512 Vento Del Tolkeyen
LOI LO1656049 (380260110023876) 24-01-16
Karigua Quinto x Maxima Centurion Gladitor
Breeder: Chiatti Stefano
Owner: Elefante Ferdinando Italy

 


Dogs - Junior


9513 Cortez De Noble Conquistador
SLR AD000149 (CORTEZDENOBLECONQUIS) 28-04-15
Mattia De Don Eloy x Bruta De Noble Conquistador
Breeder: Kraka_ Ivona
Owner: Kramar Matej Slovenia


9514 Giulio
RSR 1633823 (380260080352687) 27-04-15
O x O
Breeder: Fiori Valerio
Owner: Orsini Veronica Italy


9515 Lecter Hannibal De Los Hijos De La Luna
LOF ENCOURS (250268500896525) 27-08-15
Ch.achalay Del Bagual x Insomnia De Los Hijos De La Luna
Breeder: Alexandre Calmels
Owner: Delphine Domenach France


9516 Lester Du Domaine De Giulaxe
LOF ENCOURS (250268712327551) 07-08-15
Ch Don Quijote Del Blender x Brenda Del Pehuenche
Breeder: Sebastien Veran
Owner: Christophe Jardon France


9517 Morocho De La Raza Blanca
LOI 15140378 (380260002459126) 07-06-15
Gualicio x Mora De La Raza Blanca
Breeder: Tani Riccardo Mora De La Raza Blanca
Owner: Marco Enrico Boscaglia Italy


9518 Nitro De El Polivalente
LOSH OPAANVRAAG (380260100149652) 08-03-15
Urano De El Polivalente x Elsa De El Polivalente
Breeder: De El Polivalente De El Polivalente
Owner: Freddie Weber Belgium


9519 Talcan Tolkeyen Centurion Gladiator
COR CORA117015/292 (642098100142240) 25-08-15
Talcan Del Tolkeyen x Astarte Del Tolkeyen
Breeder: Alexandru Flavius Anton
Owner: Alexandru Flavius Anton Romania

 


Dogs - Intermediate


9520 Adamko Dell Patronzitto
SPKP 1452 (941000016089070) 27-09-14
Vasco Embryo Brazil x Holli Bob Newfound Style
Breeder: Denisa Kutalova Somogyiova
Owner: Irina Kryuchkova Russia


9521 Arthurko Dell Patronzitto
SPKP 1453 (941000016089121) 27-09-14
Vasco Embryo Brazil x Holli Bob Newfound Style
Breeder: Denisa Kutalova Somogyiova
Owner: Irina Kryuchkova Russia


9522 Bronx Guerrero Latino
LOI LO151520 (941000017150459) 27-10-14
Mattia De Don Eloy x Jill Valentine Verdes Pampas
Breeder: Guerrero Latino Gorazd Plaper
Owner: Frau Fabrizio Italy


9523 Jaik De L'Etoile De Cernay
LOF 21171 (250268500732257) 08-09-14
F'Pepino Del Sueno Latino x Guenola Caliente De L'Etoile De Cernay
Breeder: Floriane Delcroix
Owner: Benoît Beauvais France


9524 J'Hango Di Casa Nardini
LOF 21400/0 (250268731209907) 04-12-14
Bruno Del Interior x Asia
Breeder: Mattia Nardini
Owner: Pascal Gianetti France


9525 Orion
LOSH 1159248 (981100004108000) 24-02-15
Yatay Del Mas Mejor x Keila Angel Del Ronda Casa
Breeder: Vanessa Gabriel
Owner: Vanessa Gabriel Belgium


9526 Yacko De Don Ata
FCA 39077 (972270000278241) 31-03-15
Konan Del Don Ata x Jefita Del Don Ata
Breeder: Don Ata
Owner: Bagnoli Albino Italy

 


Dogs - Open


9527 Bosco Cikuta
LSVK AD0047/14 (982000363240803) 15-05-14
Loco Debajo Gran Torre x Anschy
Breeder: Denis Nasevic
Owner: Ruta Gvazdaitiene Lithuania


9528 Etony Dos Makuas
LOP 474285 (978000001294784) 10-12-09
Aguaray Del Bagual x Ch Naraya Dos Makuas
Breeder: Pedro Vitoriano Goncalves
Owner: Pedro Vitoriano Goncalves Portugal


9529 F.aron Embryo Brazil
RG RJG/13/06892 (963008000705270) 22-04-13
Full Head Cavdillo x Fama Embryo Brazil
Breeder: Natalia Duarte Cavalheiro
Owner: Delphine Barbeau France


9531 Irwin Du Royaume De L'Espina
LOF 019973/02303 (2502696060336260) 22-05-13
Cuarto Du Soleil Vivant x Dune Du Royaume De Diane
Breeder: Sylvia Graizely
Owner: Justine Florentin France


9532 Joya De La Blanche Esperance
LOF 20825 (250269606256750) 09-04-14
Papeano De Dona Cecilia x Fiesta De La Blanche Esperance
Breeder: Jerome Bourdel
Owner: Pascal Lerond France


9533 Losada Del Dogueros
LOSH 1122551 (981100002843863) 27-12-12
Patronzito De Dona Cecilia x Trampa Ackon Cahuak
Breeder: Yves Van Den Bergh
Owner: Jessica Coenen Belgium


9534 Maiko Angel Del Ronda Casa
LOSH 1122431 (981100002963952) 04-01-13
Leoncaliente Di Casa Dei Marchesi x Juanita Angel Del Ronda Casa
Breeder: Bernadette Dath
Owner: NICOLAS FOIGNANT France


9535 Nozay Del Grande Casador Branco
LOSH 1151701 (967000009550531) 19-05-14
Jaro Del Grande Casador Branco x Eureka De Chibouk
Breeder: Freddie Weber
Owner: Freddie Weber Belgium


9536 Ruphay Del Che Viejo
LOE 2234562 (977200008806009) 26-08-14
Pampeano De Dona Cecilia x Illusion Del Che Viejo
Breeder: Mme Ortiz
Owner: Sebastien Behague France


9537 Vasco Ii Del Cavdillo
SPKP 1431 (900108001608634) 15-04-14
Oscar Del Cavdillo x Bartolla Del Cavdillo
Breeder: Straszerova Petra
Owner: Stanislav Husek Marian Puskar Czech Republic

 


Dogs - Champion


9538 Casimiro El Soltero
SPKP 1406 (9001080011604480) 11-01-14
Tomba De Los Diavolos x Amaranta Alquanto Magnificiente
Breeder: Juraj Horvath
Owner: Gyorgy Horvath Slovakia


9539 Chucaro Bravoure Blanche
FCA 37209 (MARTINDOGO) 12-05-14
Moncho Bravoure Blanche x Su Bravoure Blanche
Breeder: Martin Bellavitis Carlos Bellavitis
Owner: Bellavitis Martin Argentina


9587 Crono De El Polivalente
LOI 12155065 (380260040725005) 01-09-12
Urano De El Polivalente x Siciliana De Las Canteras
Breeder: De El Polivalente
Owner: . De El Polivalente Italy


9540 Flash Des Larmes Du Soleil
LOF 017026/01920 (250269801557533) 14-05-10
Coco x Enge Du Royaume De Diane
Breeder: Emilie Villac
Owner: Jacques Sousa France


9541 Goldinalena Leyland
RKF 3491806 (643094100307293) 03-12-12
Cha-Cha-Cha Iz Lunnoy Stai x Goldinalena Maserati
Breeder: Elena Goldina
Owner: Kirill Drozdov Russia


9542 Hades Cerbere El Gran Perro Argentino
LOF 2DARG19167/2162 (250269604769444) 28-08-12
Cerbere De Los Angeles De Monteriazor x Alta Vista
Breeder: Daniel Zimpfer
Owner: Thorsten U. Nina Trefzer France


9543 Hattila De Los Angeles De Monteriazor
LOF 18908/2159 (250269604656449) 26-03-12
Engelo De Los Angeles De Monteriazor x City De Los Angeles De Monteriazor
Breeder: David Azor
Owner: Thomas Maciejewski France


9544 Hellboy Del Camino Del Oro Blanco
LOF 18885 (250268601008451) 13-04-12
Farel De L'Argentin Du Quercy Blanc x Dolkane Del Camino Del Oro Blanco
Breeder: Sebastien Behague
Owner: Claire Welsch France


9545 Karigua Quinto
ROI 1558232 (981098104748460) 10-05-12
Karigua Lazaro x Karigua Nataya
Breeder: Vaz C.
Owner: Elefante Ferdinando Italy


9546 Largo Del Dogueros
LOSH 1122552 (981100002847669) 27-12-12
Patronzito De Dona Cecilia x Trampa Ackon Cahuak
Breeder: Del Dogoueros Van Den Bergh Yves Coenen Jessica
Owner: Nico Descamps Belgium


9547 Mattia De Don Eloy
ROI 11126730 (977200007559661) 08-04-09
Acum El Chadaral x Giudi Del Don Ata
Breeder: Lilian Colantonio Don Eloy
Owner: Bagnoli Albino Italy


9548 Toquinho Dogodelbiancomanto
SHSB LOS720197 (380260000440419) 09-02-13
Caseros De Furioso Cazador x Aramaiabiancomanto
Breeder: Mangia Luigi
Owner: Simon Sandro Fumarola Switzerland


9549 Vertigo Dogodelbiancomanto
ROI LO1375131 (380260000447813) 27-04-13
Caseros De Furioso Cazador x Isotta
Breeder: Allevamento Dogodelbiancomanto
Owner: Dogodelbiancomanto Allevamento Italy

 


Dogs - Veteran


9550 Ojimoreno Iz Lunnoy Stai
RKF 2374353 (643094100122445) 27-08-08
Chaco Del Bagual x Tormenta Del Huaico
Breeder: Rusakova Marina
Owner: Koretskaya Irina Russia

 

 


Bitches

Minor Puppy


9551 Phoebe Del Grande Casador Branco
LOSH WAITINGFORPEDIGREE (967000009841711) 12-04-16
Nitro De El Polivalente x B'Eureka De Chibouk
Breeder: Freddie Weber
Owner: Thorsten U. Nina Trefzer France


9552 Poi Pili Paradero Del Montero
LOSH 1178274 (967000009845932) 26-04-16
Osvaldo Del Che Viejo x Lamara Paradero Del Montero
Breeder: Pieter Bakkeren
Owner: Nico Descamps Belgium

 


Bitches - Puppy


9553 Anna De Dulce Y Amargo
ROI 16/28550 (380260002574363) 08-01-16
Perejil Dulce Y Amargo x Pinita Di Casa Dei Marchesi
Breeder: Nicola Massimiliano Pelliccia
Owner: Ludovic Leonhardt France


9554 Atalanta Hnos Del Nilo
LOE 2285595 (981098106107464) 05-12-15
Rivero De La Cocha x Ch. Aria Valle De Lid
Breeder: Hnos Del Nilo
Owner: Cobos De La Morena Spain


9555 Lihuen Casa Vanni
LOI 1666875 (380260080359808) 15-02-16
Mattia De Don Eloy x Adele
Breeder: Orsini Veronica
Owner: Orsini Veronica Italy


9556 Zahara De La Brancada Knl
LOI 1633409 (380260002493153) 18-12-15
Falco Medalor De La Paco Cassa x Zama
Breeder: De La Brancada Knl
Owner: Forcellini Lisa Italy

 


Bitches - Junior


9557 Bahia Las Encadenadas
FCA 39266 (981098104899856) 29-05-15
Kitucho Del Blender x Locura Facon Montero
Breeder: Cristian Galetto Burgos Juan Carlos
Owner: Bagnoli Albino Italy


9558 Carisa La Luz En La Tormenta
JR 80933ADG (688038000048091) 05-06-15
Wakatanka Nanuk x Sol Del Mas Mejor
Breeder: Marija And Stevan Vatic
Owner: Stevan And Marija Vatic Serbia


9559 Fanciulla Del Gitano Viejo
ROI LO1625015 (380260002485249) 25-11-15
Indio Iii Del Litoral x Artica Gitana
Breeder: De Santis Daniele
Owner: Daniele De Santis Italy


9560 Honda Embryo Brazil
RJG 15/12354 (963008000705311) 07-11-15
Navajo Do Bravura Del Ayar x Melica Embryo Brazil
Breeder: Natalia Duarte
Owner: Ekaterina Veksler Russia


9561 Liuquen Del Fiel Luchador Blanco
LOF 9027629 (250269810627428) 01-03-15
Pampa Verdes Pampas x Dona Verdes Pampas
Breeder: Fabio Et Federica Adinolfi
Owner: Benoît Beauvais France


9562 Lollipop'S Du Domaine De Giulaxe
LOF 22365 (250268712327552) 07-08-15
Don Quijote Del Blender x Brenda Del Pehuenche
Breeder: Sebastien Vanessa Veran Dudouit
Owner: Ludovic Leonhardt France


9563 Malena Del Do Yel
FCA 39449 (981098104909982) 07-07-15
Talito Del Do Yel x Sarita Del Do Yel
Breeder: Martin Parapar
Owner: Delphine Barbeau France


9564 Marzia Del Tolkeyen
ROI 15/68520 (380260042107798) 08-03-15
Zarathustra Del Tolkeyen x Sumampa Del Tolkeyen
Breeder: Stefano Chiatti
Owner: Loesje Martens Belgium


9565 Miracle Cikuta
LSVK AD0051/15 (991001000000992) 15-05-15
Oziris Dogo Primer x Abba Cikuta
Breeder: Denis Nasevic
Owner: Ruta Gvazdaitiene Lithuania


9566 Occo Mopaila Paradero Del Montero
LOSH 1163138 (967000009757457) 03-06-15
Lospatagon Paradero Del Montero x Ninabuena Del Che Viejo
Breeder: Phc Bakkeren
Owner: Phc Bakkeren Belgium


9567 Odiza Del Grande Casador Branco
LOSH 1156979 (967000009718754) 11-03-15
Crono De El Polivalente x Milla Del Grande Casador Branco
Breeder: Freddie Weber
Owner: Freddie Weber Belgium


9568 Only White Dragon
ROI 15/187695 (380260042508962) 06-07-15
Mattia De Don Eloy x Heidi White Dragon
Breeder: Federico Bagnoli
Owner: Sinisa Adzic Germany


9569 Tigidas Dahlia
FIN 47049 (985111000623250) 09-07-15
Cholo Verdes Pampas x Tigidas Calypso
Breeder: Juuso Koivusaari
Owner: Juuso Koivusaari Finland


9570 Yanni House Esenia
RKF 4249094 (ZNZ457) 12-04-15
Estilo Fuerte With Full Speed Ahead x Yanni House Aurora
Breeder: Yana Streltsova
Owner: Yana Streltsova Russia

 


Bitches - Intermediate


9571 Alzbetka Del Patronzitto
SPKP 1458 (941000016089047) 27-09-14
Vasco Embryo Brazil x Holli Bob Newfound Style
Breeder: Denisa Kutalova Somogyiova
Owner: Irina Kryuchkova Russia


9572 Buena
LOI 15822 (380260010259967) 15-10-14
Manso Del Picadero x Paila Del Picadero
Breeder: Forcellini Lisa
Owner: Casula Nika Elena Italy


9573 Jaya Juana Di Casa Nardini
LOF 21405 (250268731210001) 21-11-14
Facon De La Noche Toledana x Musa Del Litoral
Breeder: Mattia Et Elsa Nardini
Owner: Alice Foret France


9574 Kayla De Fuerza Blanca Varese
LOI 15/87809 (380260042398997) 03-04-15
Ch. Crono De El Polivalente x Ek Chua De Fuerza Blanca Varese
Breeder: Samuela Melillo Alex Medico
Owner: Sebastien Veran France

 


Bitches - Open


9575 Alice Del Picadero
LOI LO1368086 (380260002000110) 26-03-13
Gringo Del Picadero x Gitana Del Picadero
Breeder: Allevamento Del Picadero
Owner: Forcellini Lisa Italy


9576 Bandida Maja La Luz En La Tormenta
JR 80880ADG (688038000036402) 28-07-14
Alex Del Pehuenche x Bandida Von Weiss Fangzahne
Breeder: Marija I Stevan Vatic
Owner: Stevan And Marija Vatic Serbia


9530 Hapache
FCC 19094/2719 (250269604654205) 02-06-12
Carancho x Tobaco
Breeder: Berangere Abat
Owner: Stephane Djedje France


9577 Inch'A Del Camino Del Oro Blanco
LOF 20232/2880 (250268600017822) 23-07-13
Emperor Dinozzo Del Dogo And The Bull x Gaya Del Camino Del Oro Blanco
Breeder: Sebastien Behague
Owner: Sebastien Behague France


9578 Jefa Said Quirat
LOE 2252023 (981098104846030) 10-09-14
Ch Chaman Said Quirat x Ch Pandora De Enamonte
Breeder: David Ruiz
Owner: Cobos De La Morena Spain


9579 Jhina Arboz Del Marsa
LOF 20860 (250268711152080) 28-04-14
Faro Arbor Del Marsa x Honey Burning Heads
Breeder: Mohamed Rais
Owner: Fathi Lemmoui France


9580 Joya Del Pais De La Amapola
LOF 21354 (250269500660746) 15-11-14
F'Pepino Del Sueno Latino x Historia De L'Etoile De Cernay
Breeder: Axelle Peupier
Owner: Axelle Peupier France


9581 Joyce De El Polivalente
ROI 14/92478 (380260041157774) 18-04-14
El Polivalente Verdes Pampas x Sanadora De El Polivalente
Breeder: Elmo Marco
Owner: Daphnée Coquette France


9582 Kora
ROI 143715 (380260041258749) 23-12-13
Xeno De El Polivalente x White Sugar De El Polivalente
Breeder: Salvatore Lanza
Owner: Lanza Salvatore Italy


9583 Negrita
LOI LO14142128 (380260010259890) 08-08-14
Manso Del Picadero x Zama
Breeder: Forcellini Lisa
Owner: Forcellini Lisa Italy


9584 Pandora Blanco Diamante
PKR II116297 (941000015064260) 30-12-13
Bombon Nido De Condores x Chalaca La Garganta Del Diablo
Breeder: Kruszczy_ski Micha_
Owner: Czertkowa Tatiana Poland


9585 Tammuria Dogodelbiancomanto
ROI LO1352177 (380260000444412) 09-02-13
Caseros De Furioso Cazador x Aramaiabiancomanto
Breeder: Allevamento Dogodelbiancomanto
Owner: Dogodelbiancomanto Allevamento Italy


9586 Xana Riofabar
LOE 2063686 (981020005510864) 01-10-11
Ch. Fausto De Cueva De La Mucheres x Esperanza Di Casa Nardini
Breeder: Miguel Orcajo Gonzalez
Owner: Sebastien Veran France


Bitches - Champion
9588 Historia De L'Etoile De Cernay
LOF 19308/2745 (250268500557398) 16-09-12
Farel De L'Argentin Du Quercy Blanc x Divina Vanda Cazador Del Pampa
Breeder: Floriane Delcroix
Owner: Axelle Peupier France


9589 Lea Angel Del Ronda Casa
LOSH 1111989 (981020007050005) 16-04-12
Ch. Olk Di Casa Dei Marchesi x Diva De Los Escorpiones Blancos
Breeder: Bernadette Dath
Owner: Bernadette Dath Belgium


9590 Maleva Del Hacan
ROI 1533005 (977200008636759) 15-04-12
Farruco Del Pulmahue x Irupe Del Talamochita
Breeder: Aveldano Daniel Angel Del Hacan
Owner: Chiatti Stefano Italy

9591 Maria Angel Del Ronda Casa
CMKU AD/1525/13 (981100002986969) 22-08-13
Mattia De Don Eloy x Diva De Los Escorpions Blancos
Breeder: Dath Dath Bernadett
Owner: Gabriela Pavlickova Czech Republic

9592 Perro Del Chaco Feerie Taita
LOF 16498 (250269602913918) 01-02-10
Achalay Del Bagual x Tana Bravoure Blanche
Breeder: Mme Berthier
Owner: Chrisline Berthier France


9593 V.shakira Embryo Brasil
RKF 1409065 (963008000497176) 13-05-14
Full Head Del Cavdillo x Tormenta Embryo Brasil
Breeder: Natalia Duarte Embryo Brasil
Owner: Bagnoli Albino Italy


9594 Yanni House Grace Kelli
RUS 3804632 (ZNZ394) 21-11-13
Elduque Del Cavdilo x Fortuna Niks Goddes Beauty
Breeder: Yana Streltsova
Owner: Yana Streltsova Russia


Bitches - Veteran
9595 Ornella Iz Lunnoy Stal
RKF 2374359 (OHA 85) 27-08-08
Chaco Del Bagual x Tormenta Del Huaco
Breeder: M. Rusakova
Owner: Ekaterina Veksler Russia


9596 Tigidas Olivia
FIN 17332/08 (985161000497576) 05-02-08
Pampero Del Huaico x Perro Pelea Cordobes Oriana
Breeder: Juuso Koivusaari
Owner: Juuso Koivusaari Finland

 


Couples
218 Owner: Dogodelbiancomanto Allevamento Italy
9549 Vertigo Dogodelbiancomanto
9585 Tammuria Dogodelbiancomanto

 

https://www.onlinedogshows.eu/nl/Catalog/DayBreed/290/2/116

 

 

 

Xxxxxxxxxxxxxxxx

2016 brussel

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 
All Results By Class
# Qualification Result Class Dog Name Owner(s)
 
P​uppy
2 Very promising Puppy Desperado Cikuta (9510) LT Martynas, Rimavicius
Absent Puppy Lancillotto Casa Vanni (9511) IT Veronica, Orsini
1 Very promising Puppy Vento Del Tolkeyen (9512) IT Ferdinando, Elefante
2 Excellent Junior Cortez De Noble Conquistador (9513) SI Matej, Kramar
4 Excellent Junior Giulio (9514) IT Veronica, Orsini
Very good Junior Lecter Hannibal De Los Hijos De La Luna (9515) FR Domenach, Delphine
3 Excellent Junior Lester Du Domaine De Giulaxe (9516) FR Jardon, Christophe
Absent Junior Morocho De La Raza Blanca (9517) IT Boscaglia, Marco Enrico
1 Excellent Junior Nitro De El Polivalente (9518) BE Weber, Freddie
Very good Junior Talcan Tolkeyen Centurion Gladiator (9519) RO Anton, Alexandru Flavius
2 Excellent Intermediate Adamko Dell Patronzitto (9520) RU Kryuchkova, Irina
Excellent Intermediate Arthurko Dell Patronzitto (9521) RU Kryuchkova, Irina
3 Excellent Intermediate Bronx Guerrero Latino (9522) IT Fabrizio, Frau
4 Excellent Intermediate Jaik De L'Etoile De Cernay (9523) FR Beauvais, Benoît
Excellent Intermediate J'Hango Di Casa Nardini (9524) FR Gianetti, Pascal
Absent Intermediate Orion (9525) BE Gabriel, Vanessa
1 Excellent Intermediate Yacko De Don Ata (9526) IT Albino, Bagnoli
4 Very good Open Bosco Cikuta (9527) LT Gvazdaitiene, Ruta
Absent Open Etony Dos Makuas (9528) PT Vitoriano Goncalves, Pedro
Very good Open F.aron Embryo Brazil (9529) FR Barbeau, Delphine
Excellent Open Hapache (9530) FR Djedje, Stephane
Very good Open Irwin Du Royaume De L'Espina (9531) FR Florentin, Justine
Very good Open Joya De La Blanche Esperance (9532) FR Lerond, Pascal
Very good Open Losada Del Dogueros (9533) BE Coenen, Jessica
Very good Open Maiko Angel Del Ronda Casa (9534) FR FOIGNANT, NICOLAS
1 Excellent Open Nozay Del Grande Casador Branco (9535) BE Weber, Freddie
3 Excellent Open Ruphay Del Che Viejo (9536) FR Behague, Sebastien
2 Excellent Open Vasco Ii Del Cavdillo (9537) CZ Marian Puskar, Stanislav Husek
Excellent Champion Casimiro El Soltero (9538) SK Horvath, Gyorgy
1 Excellent BOB, CACIB, CAC Champion Chucaro Bravoure Blanche (9539) AR Martin, Bellavitis
Excellent Champion Flash Des Larmes Du Soleil (9540) FR Sousa, Jacques
3 Excellent Champion Goldinalena Leyland (9541) RU Drozdov, Kirill
Excellent Champion Hades Cerbere El Gran Perro Argentino (9542) FR Trefzer, Thorsten U. Nina
Disqualified Champion Hattila De Los Angeles De Monteriazor (9543) FR Maciejewski, Thomas
Excellent Champion Hellboy Del Camino Del Oro Blanco (9544) FR Welsch, Claire
Very good Champion Karigua Quinto (9545) IT Ferdinando, Elefante
Excellent Champion Largo Del Dogueros (9546) BE Descamps, Nico
2 Excellent CACIB Res, CAC Res Champion Mattia De Don Eloy (9547) IT Albino, Bagnoli
Excellent Champion Toquinho Dogodelbiancomanto (9548) CH Fumarola, Simon Sandro
Excellent Champion Vertigo Dogodelbiancomanto (9549) IT Allevamento, Dogodelbiancomanto
1 Excellent Veteran Ojimoreno Iz Lunnoy Stai (9550) RU Irina, Koretskaya
2 Very promising Minor Puppy Phoebe Del Grande Casador Branco (9551) FR Trefzer, Thorsten U. Nina
1 Very promising BOB Minor Puppy Minor Puppy Poi Pili Paradero Del Montero (9552) BE Descamps, Nico
1 Very promising BOB Puppy Puppy Anna De Dulce Y Amargo (9553) FR Leonhardt, Ludovic
3 Very promising Puppy Atalanta Hnos Del Nilo (9554) ES De La Morena, Cobos
2 Very promising Puppy Lihuen Casa Vanni (9555) IT Veronica, Orsini
4 Promising Puppy Zahara De La Brancada Knl (9556) IT Lisa, Forcellini
1 Excellent BOS, BOB Junior Junior Bahia Las Encadenadas (9557) IT Albino, Bagnoli
Very good Junior Carisa La Luz En La Tormenta (9558) RS Vatic, Stevan And Marija
Very good Junior Fanciulla Del Gitano Viejo (9559) IT De Santis, Daniele
Very good Junior Honda Embryo Brazil (9560) RU Veksler, Ekaterina
4 Excellent Junior Liuquen Del Fiel Luchador Blanco (9561) FR Beauvais, Benoît
3 Excellent Junior Lollipop'S Du Domaine De Giulaxe (9562) FR Leonhardt, Ludovic
Excellent Junior Malena Del Do Yel (9563) FR Barbeau, Delphine
Excellent Junior Marzia Del Tolkeyen (9564) BE Martens, Loesje
2 Excellent Junior Miracle Cikuta (9565) LT Gvazdaitiene, Ruta
Excellent Junior Occo Mopaila Paradero Del Montero (9566) BE Bakkeren, Phc
Absent Junior Odiza Del Grande Casador Branco (9567) BE Weber, Freddie
Excellent Junior Only White Dragon (9568) DE Adzic, Sinisa
Absent Junior Tigidas Dahlia (9569) FI Koivusaari, Juuso
Excellent Junior Yanni House Esenia (9570) RU Streltsova, Yana
1 Excellent CACIB, CAC Intermediate Alzbetka Del Patronzitto (9571) RU Kryuchkova, Irina
2 Excellent Intermediate Buena (9572) IT Nika Elena, Casula
3 Excellent Intermediate Jaya Juana Di Casa Nardini (9573) FR Foret, Alice
Absent Intermediate Kayla De Fuerza Blanca Varese (9574) FR Veran, Sebastien
Very good Open Alice Del Picadero (9575) IT Lisa, Forcellini
Very good Open Bandida Maja La Luz En La Tormenta (9576) RS Vatic, Stevan And Marija
4 Excellent Open Inch'A Del Camino Del Oro Blanco (9577) FR Behague, Sebastien
Absent Open Jefa Said Quirat (9578) ES De La Morena, Cobos
Absent Open Jhina Arboz Del Marsa (9579) FR Lemmoui, Fathi
Absent Open Joya Del Pais De La Amapola (9580) FR Peupier, Axelle
Excellent Open Joyce De El Polivalente (9581) FR Coquette, Daphnée
2 Excellent Open Kora (9582) IT Salvatore, Lanza
Excellent Open Negrita (9583) IT Lisa, Forcellini
3 Excellent Open Pandora Blanco Diamante (9584) PL Tatiana, Czertkowa
1 Excellent Open Tammuria Dogodelbiancomanto (9585) IT Allevamento, Dogodelbiancomanto
Excellent Open Xana Riofabar (9586) FR Veran, Sebastien
4 Excellent Champion Crono De El Polivalente (9587) IT De El Polivalente, .
Absent Champion Historia De L'Etoile De Cernay (9588) FR Peupier, Axelle
Absent Champion Lea Angel Del Ronda Casa (9589) BE Dath, Bernadette
2 Excellent Champion Maleva Del Hacan (9590) IT Stefano, Chiatti
4 Excellent Champion Maria Angel Del Ronda Casa (9591) CZ Pavlickova, Gabriela
Excellent Champion Perro Del Chaco Feerie Taita (9592) FR Berthier, Chrisline
1 Excellent CACIB Res, CAC Res Champion V.shakira Embryo Brasil (9593) IT Albino, Bagnoli
3 Excellent Champion Yanni House Grace Kelli (9594) RU Streltsova, Yana
2 Excellent Veteran Ornella Iz Lunnoy Stal (9595) RU Veksler, Ekaterina
1 Excellent BOB Veteran Veteran Tigidas Olivia (9596) FI Koivusaari, Juuso
 
 
 
N
 
 
 

 

 
 
 

 

 

                    European Dog Show

2017 ukraina biztos

  Puppy ESTELA BLANCO ERMAN GOAR GULYAEV OLEKSANDR